Skip to content

Kvalitatīva T-kreklu apdruka

Apdrukājam t-kreklus Jūsu uzņēmuma vajadzībām. Apdrukāti t-krekli ir lieliska Jūsu uzņēmuma reklāma, kas kalpo, kā gan kā reprezentācija, gan kā Jūsu uzņēmuma reklāma. Uzņēmuma darbinieki prezentē uzņēmuma kultūru, zīmolu un reklamē Jūsu uzņēmuma būtību. Ir iespēja personalizēt t-kreklus ar individuāliem vārdiem, kā arī ir iespēja izvēlēties dažādus izmērus materiālus un atlasīt Jūsu uzņēmumam atbilstošas krāsas.

Piedāvājam izgatavot t-kreklus deju kolektīviem. T-krekls deju kolektīvam ir kopības sajūta un ērts apģērbs deju mēģinājumiem vai kopīgiem pasākumiem. Deju kolektīviem atradīsim Jums atbilstošo kreklu krāsu un pieskaņosim deju kolektīva vēlmēm. Tā pat arī sniedzam iespēju izgatavot t-kreklus, kā dāvanu īpašai dienai vai svētkiem. Ieprieciniet savus draugus vai tuvākos ar skaistu dāvanu, piemēram – t-krekls kāzām, t-krekls dzimšanas dienai, t-krekls vecmeitu vai vecpuišu ballītei, t-krekls bērnam/ģimenei –tkrekli vai cita īpaša gadījuma tkrekli.

Mūsu maketēšanas speciālisti palīdzēs Jums izgatavot t-krekla dizainu, aicinam sazināties par maketēšanas cenām, vai iepazīstieties ar maketēšanas izmaksām mūsu cenu lapā.

Jūs varat sūtīt gatavo dizainu mūsu drukas speciālistiem, norādot izgatavošanas laiku un dizaina detaļas.

Ar prieku palīdzēsim Jums izdrukāt t-kreklus vairumā, par vairumtirdzniecības t-kreklu apdruku lūdzam sazināties ar info@amatiprint.lv

Izpildes laiks, ir atkarīgs no t-kreklu izgatavošanas apjoma, krāsu izvēles un t-kreklu apdrukas skaita.

T-kreklu apdrukas tehnoloģijas

AMATI PRINT piedāvā dažādas t-kreklu apdrukas tehnoloģijas. Aicinam iepazīties ar atšķirībām starp šim tehnoloģijām, lai izvēlētos piemērotāko risinājumu.

Termo druka

AMATI PRINT piedāvā termo druku uz kokvilnas un sintētikas auduma apģērbiem. Darba apģērba apdruka ir iespējama ar termo drukas palīdzību, kas nodrošina iespēju personalizēt dažāda veida un izmēra darba apģērbus. Ar termo druka tiek veikta ar speciālo termo plēvi, kas ir pieejama dažādās krāsās, arī atstarojošā un luminiscējošā, zelta, sudraba. Termo plēve ar termo presi, tiek pārnesta uz auduma, ar karstuma un spiediena palīdzību.

Dažreiz ir audumi, vai apģērba īpašais šuvums, kas nepakļaujas termo drukas nosacījumiem, šādos gadījumos apģērbu nav iespējams apdrukāt. AMATI PRINT drukas specialists šādos gadījumos sazinās ar klientu. Termo druka dod iespēju izgatavot T-kreklu vienā eksemplārā.

Drukai tiek izmantoti augstas kvaitātes materiāli, lai druka nebojātos, neplaisātu un neluptu, jaievēro lietošanas nosacījumi – mazgāšana līdz 30 grādiem, izverot tekstila izstrādājumu uz otru pusi, kā arī negludināt vietas, kur ir apdruka.

Izšūšana

Darba apģērbiem kā arī t-krekliem, jakām, virsjakām un cita veida apģērbiem piedāvājam izšūšanas pakalpojmu. Ar detalizētu uzšūšanas pakalpojumu aicinam iepazīties mūsu mājas lapas sadaļā izšūšanas pakalpojumi.

Tiešā t-kreklu druka

Tiešā druka uz t-krekla, hūdija vai cita veida apģērba.

Pilnkrāsu druka izmērā līdz 35×45 cm. Spilgtas un noturīgas krāsas, smalka attēla druka un neierobežota vizuālā grafika. Iespēja veikt izdrukas no viena eksemplāra līdz lielam apjomam. Tiešā druka dod iespēju izdrukāt krāsainas, piesātinātas un smalkas grafikas tieši uz Jūsu izvēlētā apģērba. Izgatavošanas laiks  tiek saskaņot individuāli, atkarībā no drukas apjoma un pieejamajiem apģērbiem.


AMATI PRINT nodrošina T kreklu vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību. Uz vietas ir pieejami standarta T krekli pamat krāsās, to izgatavošanas laiks no maketa saskaņoņasnas ir 2-3 darba dienas. Ja tiek veikts lielāka apjoma pasūtījums, T-krekli vairākos izmēros un krāsas, ražošanas laiks var būt 1-3 nedēļas, maketa sagatavošana, sagāde un druka. Sadarbojamies ar MALFINI zīmolu, kā arī citiem zīmoliem. Atsevišķos gadījumos piegādes uz ražošanas laiks tiek saskaņots personīgi.


Aicinam apmeklēt AMATI PRINT e-veikalu un izvēlēties sev piemērotāko produktu vai dizainu. Iespēja iegādāties jau gatavos dizainus, vai pasūtīt sev vēlamo dizainu sazinoties ar mūsu komandu. Ja Jums ir e-komercijas pakalpojums īpašs T-kreklu dizains, Hūdiji, izšūtas cepures, piedāvājam Jums vairumtirdzniecības cenas un īpaši Jums piedāvājam kartona iepakojuma pilnkrāsu druku un individuāla dizaina iepakojuma izgatavošanu. Papildus iepakojumam piedāvājam izgatavot uzlīmes un flajerus, lai katrs Jūsu e-komercijas sūtījums būtu īpašs un nodrošinātu pēcpārdošanas pakalpojumu.

t kreklu apdruka
× Kā varu palīdzēt? /Elīna