Skip to content

Uzlīmes un baneri

AMATI PRINT drukā plašu pakalpojumu klāstu lielformāta drukai.
Lielformāta druka piedāvā augstas kvalitātes pilnkrāsu CMYK druku. AMATI PRINT piedāvā arī baltās krāsas druku uz caurspīdīgas vai melnas līmplēves.

Uzlīmes ir lielisks drukas materiāls no kā var izgatavot visos iespējamajos izmēros: iepakojuma uzlīmes, etiķetes produktiem, skatlogu uzlīmes, skatlogu noformējumu, produktu uzlīmes, tehniskās uzlīmes, dizaina uzlīmes, auto uzlīmes, marķējuma uzlīmes.

 Uzlīmes pilda 101 funkciju, piemēram, ar uzlīmi var skaisti noformēt produkta iepakojumu, aizlīmēt sūtījumu, uzlīme var paslēpt defektu uz mašīnas, uzlīmes uz skatloga sniedz iespēju redzēt kas ir Jūsu bizness, darba laiks un klienta uzmanības piesaistīšana.

Mēs izgatavojam visa veida uzlīmes, tieši priekš Jūsu produkta vai pakalpojuma.

Vairāk informācijas par produktu iepakojumu izgatavošanu un apdruku meklējiet mūsu mājas lapā.

Piedāvājam uzlīmju laminēšanu, aukstu vai karsto, kas padara uzlīmi ilgnoturīgu.

AMATI PRINT lielformāta druka

Plakāti un afišas

Lielformāta plakātu un afišu druka. Sākot no A4 izmēra līdz lielformāta plakātu drukai.

 

Afišu druka un uzstādīšana.

Auto uzlīmes un līmēšana

Auto uzlīmes īslaicīgai (kāzām, pasākumiem, izstādēm, jubilejām) vai ilglaicīgai lietošanai.
Izgatavojam dažāda veida auto uzlīmes. Ja Jums ir ideja, un nepieciešams aplīmēt Jūsu privāto vai komercauto AMATI PRINT komanda var Jums palīdzēt.
Piedāvājam:
– Auto uzlīmju dizainu un vizualizāciju,
– Ploterētas auto uzlīmes
– Drukātas auto uzlīmes
– Laminētas auto uzlīmes (glancēts vai matēts lamināts)
Der zināt! Laminētas auto uzlīmes nodrošina Jūsu auto dizaina aizardzību un ilgnoturību. Svarīgi, ka auto uzlīmes noturība ir atkarība no izmantotajiem materiāliem un auto virsbūves pamatnes.

PVC baneri

Piedāvājam augstas kvalitātes baneru izgatavošanu un druku.
Baneris ir paredzēts lietošanai āra apstākļos. Baneri var pasūtīt ar vai bez metāla caurumiem, kas paredzēti piestiprināšanai.

Reklāmas stendi, ROLL UP baneri

Roll-Up baneru stendu druka ir lielisks veids, kā drukātu reklāmu padarīt ērti pārvietojamu. Roll-Up stends ir viegli uzstādāms un montējams. Šādus stendus var uzstādīt un noņemt minūtes laikā. Ir pieejami dažādi stendu izmēri un statīvu dizaina varianti.

Pludmales, pilsētas karogi

Karogu druka – pilsētas un pludmales karogi apdrukāti ar sublimācijas tehnoloģiju. Noturīgi pret vēju, mitrumu un āra apstākļiem. Karogus izgatavojam pēc individuāla dizaina un izmēriem ar nepieciešamajiem stiprinājuma veidiem.

Izkārtnes, planšetes, norādes

Planšetes un izkrārtnes no PVH plastikāta vai alumīnija kompozīta. Drukājam ar UV drukas tehnoloģiju, vai līmējam ar uzlīmēm, ar vai bez lamināta, atkarība no izmantošanas prasībām. Plāksnēm piedāvājam dažāda biezuma pamatnes, piemēram 3 mm vai 5 mm plastikātu. Alumīnija kompozīts ir pieejams 3mm biezumā, sudraba, zelta vai baltā krāsā. Piedāvājam iespēju plastikāta vai alumīnija burtu izgriešanu.  Planšetes un plāksnes ir āra apstākļiem un iekštelpām piemērotas. Planšetes izstādēm, vai plāksne ofisa telpām, noformēsim vizuāli skaisti.

Kanvas

Padari savu mīļāko foto par mākslas darbu. Izdrukāsim augstas kvalitātes attēlu uz kanvas auduma un koka rāmja pamatnes. Kanva ir interjera elements, kas noteikti sniegs patīkamas atmiņas un skaistu akcentu Jūsu telpai. Kanvas izmēri un cenas ir apskatāmas AMATI PRINT e-veikalā. Pirms pasūti savu mīļāko kanvu, lūdzu, jāpārliecinās vai foto attēla kvalitāte ir pietiekama, priekš kanvas drukas.

× Kā varu palīdzēt? /Elīna