Par uzņēmumu

Mēs ticam, ka drukas pasūtīšanai ir jābūt vienkāršai, ērtai un saprotamai!

Sveiciens, mēs esam AMATI PRINT!

AMATI PRINT ir pilna servisa pakalpojumu sniedzējs uzņēmumam no grafiskā logo izstrādes līdz iepakojuma ražošanai. Mēs esam patiesi sirsnīgs un radošs uzņēmums, kas piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, lai apmierinātu klientu dažādās vajadzības un sniegtu izcilu drukas un dizaina risinājumu piedāvājumu. Lai būtu ērtāk pasūtīt druku un ātrāk noskaidrot drukas cenu, aicinām izmantot mūsu mājas lapu. Ja vēlaties individuālu apkalpošanu, vai veikt nestandarta pasūtījumu, laipni aicinām sazināties ar AMATI PRINT komandu.

Mūsu vērtības

Vienkārša un ērta druka ikvienam! Individuāla pieeja katram darbam, radošas idejas un nemitīga attīstība. Mūsu piecas darba kultūras vērtības, kuras ievērojam:
1. Individuāla apkalpošana, digitāli no jebkuras pasaules vietas. 
2. Drukājam zaļi - mazās tirāžās, individuāli un tieši tik cik vajadzīgs.
3. Esam radoši cilvēki, kas palīdz izdomāt, atrisināt, priecāties un mācīties.
4. Pilnveidojamies un augam katru dienu.
5. Priecājamies un lepojamies ar AMATI PRINT darbu!

Ko mēs drukājam

Mūsu uzņēmums specializējas individuāla iepakojuma izgatavošanā, apģērbu drukā un T-kreklu drukā, digitālajā drukā, kā arī kāzu ielūgumu izgatavošanā. Izgatavojam uzlīmes, auto uzlīmes un skatlogu uzlīmes
Turklāt mēs piedāvājam reklāmas stendu izgatavošanas un materiālu griešanas pakalpojumus, kas palīdzēs Jūsu uzņēmumam izcelties un piesaistīt uzmanību. 
Mūsu uzņēmums piedāvā arī izšūšanas pakalpojumu, individuāls, augstas kvalitātes izšuvumi uz dažādiem materiāliem.
Mēs lepojamies ar mūsu maketēšanas un grafiskā dizaina izstrādes pakalpojumiem, kas nodrošina profesionālu un pievilcīgu vizuālo identitāti jūsu uzņēmumam,  produktiem vai pasākumiem. 

Kas mēs esam

Ar AMATI PRINT Jūs saņemsiet individuālu pieeju un kvalitatīvas drukas un dizaina risinājumus. Vairāk par mums AMATI PRINT kontakti, vai seko AMATI PRINT sociālajos tīklos.

 

-Facebook

-Instagram

-Instagram kastes